Hakkımızda

Şirketimiz 1997 yılında 5 Yeminli Mali Müşavir ortak ile İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimizin ortakları kamu ve özel sektörde önemli bilgi ve tecrübe birikimine sahiptir. Ayrıca şirketimiz merkezi İngiltere bulunan ve 60 ülkede 200’ün üzerinde üye firmaya sahip uluslararası denetim ve mali müşavirlik organizasyonu IAPA (International Association of Professional Accountants) Türkiye üyesidir. IAPA dünyanın en büyük 25 muhasebe ve denetim organizasyonunun içerisinde bulunmaktadır. IAPA’nın toplam yıllık cirosu 1 milyar USD’nin üzerindedir.

Şirketimizin hizmet verdiği müşteri profili, yurtdışı ortaklı uluslararası şirketlerden kamu şirketlerine, Türkiye’de gıda sektöründen enerji, inşaat, boya, marina işletmeciliğine, kimyasal madde ve makine üretimi sektöründen lojistik, tekstil, medikal ürünler ve hizmet organizasyonu sektörlerine kadar geniş bir yelpaze de bulunmaktadır.

ORTAKLARIMIZ
Prof. Dr. Ziyaettin BİLDİRİCİ
Yeminli Mali Müşavir
Sorumlu Ortak Baş Denetçi

1951 yılından Gaziantep, Nizip’te doğdu. 1975 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi’nde 1989 yılında Maliye Doçenti oldu. 1995 yılında da Vergi Hukuku Profesörü ünvanını aldı.

1995 senesinden beri serbest olarak İstanbul’da Yeminli Mali Müşavirlik yapmakta ve 1997 yılından beri de Öncü Yeminli Mali Müşavirlik şirketinin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Halen Andolu Üniversitesi’den master dersleri vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Prof. Dr. Aykut Herekman
Yeminli Mali Müşavir
Sorumlu Ortak Baş Denetçi

1937 yılında Eskişehir’de doğdu. Galatasary Lisesi’nden 1957 yılında mezun oldu. 1958 yılında Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi’ne girdi. Bu dönemde aynı zamanda muhasebeci ve sonra muhasebe müdürü olarak bir şirkette görev yaptı. 1968 yılında Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi’den doktora unvanı aldı sonra sırası ile aynı akademiden 1971 yılında doçent ve 1973 yılında profesör oldu.

1973-1980 yılları arasında Afyon’da Mali Bilimler Fakültesi Kurucu Dekanı olarak görev yapmıştır. 1980-1985 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve 1980-1999 yılları arası Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölüm Başkanı görevlerinde bulunmuştur.

1982 yılında Maliye Bilim Dalı Öğretim Elemanları ile Maliye Bakanlığı üst düzey bürokratlarının yer aldığı Maliye Sempozyumlarını organize ederek başlatmış ve halen Maliye Sempozyum Bilim Komitesi Başkanlığı’nı yürütmektedir.

1991 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatı almıştır. 1999 yılından beri İstanbul’da serbest olarak Yeminli Mali Müşavirlik yapmaktadır. Aynı zamanda halen Galatasaray Üniversitesi’nde Vergi Yönetimi ve Vergi Hukuku dersi vermektedir. 1997 yılından beri Öncü Yeminli Mali Müşavirlik şirketinin ortağıdır.

Prof. Dr. Fethi Heper
Yeminli Mali Müşavir
Sorumlu Ortak Baş Denetçi

1944 yılında Eskişehir’de doğdu. 1960 yılında burs kazanarak San Francisco’da eğitim almıştır. 1967 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur. 10 yıl profesyonel futbol hayatından sonra 1974 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi 'ne girmiştir. 1988 yılında Vergi Hukuku Profesörü olmuştur.

1991 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatı aldı ve Eskişehir Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanlığı yaptı. 1997 yılından beri Öncü Yeminli Mali Müşavirlik şirketinin ortağıdır. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği de yapmaktadır.

Mazlum Akyol
Yeminli Mali Müşavir
Ortak Baş Denetçi

1951 yılında Eskişehir’de doğdu. Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. 1970 yılında Maliye Bakanlığı Taşra Teşkilatı’nda göreve başladı. Bu teşkilatın memuriyetten müdürlüğe kadar çeşitli kademelerinde görevlerde bulundu. 1995 yılında İstanbul’da Vergi Dairesi Müdürlüğü görevinde iken emekli oldu.

1998 yılında Yeminli Mali Müşavir olmuştur. Serbest olarak Yeminli Mali Müşavirlik yapmaktadır.