Hakkımızda

Öncü Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim

1995 yılında Kurulan Öncü Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından da bağımsız denetim kuruluşu olarak KAYİK (Kamu yararını ilgilendiren kuruluşlar) denetim yetkisini de içerir şekilde yetkilendirilmiştir.

Öncü Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. hem kamu hem de özel sektör tecrübesine sahip ortakları tarafından, 30 yıllık mesleki birikimini, denetim alanında sizinle paylaşmak amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman denetçi kadrosu ile İstanbul merkez ofisinde faaliyet gösteren Öncü Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. tüm Türkiye’ye yayılan müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz yetki alanı dahilinde bütün kurum ve kuruluşların, şirketlerin, gerçek kişilerin ve vergi mükelleflerinin bağımsız denetim, vergi denetimi ve danışmanlığı , tam tasdik, katma değer vergisi ve diğer vergi iadeleri, konkordato şirket değerleme, yönetim danışmanlığı ve diğer özel amaçlı raporlar ile 3568 sayılı kanun ve Türk Ticaret Kanunu gereğince verilmesi gereken tüm müşavirlik ve denetim hizmetlerini sunmaktadır. 

Şirketimizin hizmet verdiği müşteri profili, kamu şirketlerinden uluslararası şirketlere, gıda sektörü, enerji, inşaat, boya, marina işletmeciliğine, kimyasal madde ve makine üretimi sektöründen lojistik,tekstil, medikal ürünler ve hizmet organizasyonu sektörlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.